Wszystko o zajadach

Opublikowano: 28-01-2012, Dodane tagi: sposoby, kobieta

Zajady to nieprzyjemna i nieestetyczna dolegliwość, jaka często nas spotyka. Warto wiedzieć, że niektórzy mają wrodzone skłonności do pojawiania się ich. Jednak nie oznacza to, że nie mogą zapobiegać ich powstawaniu. Przyczynami powstania zapalenia kącików jest często niedobór witaminy B, osłabienie lub cukrzyca. Co zrobić, aby zajady nie powstawały lub po prostu szybko zniknęły? Najprostszym sposobem jest zapewnienie organizmowi odpowiedniej dawki witaminy B. Można kupić ją w tabletkach lub po postu wzbogacić swoją dietę o składniki bogate w nią np. mleko, mięso, ryby, drożdże. Kiedy zajady pojawią się należy jak najbardziej ograniczyć dotykanie ich, może to tylko przedłużyć ich obecność w kącikach ust. Można wsmarowywać delikatnie w zajady maści z witaminą A lub E. Powinno się też stosować Calcium na wzmocnienie odporności.

zdjecia-slubne-gdansk.eu http://kobiecarepublika.pl/

Przeczytaj również:

Zalety jazdy na rowerze


Każdy z nas zapewne posiada rower w domu. Często jednak nie doceniamy zalet, jakie płyną z jazdy na rowerze. Poznaj je i wsiadaj na rower:

Poprawia funkcjonowanie układu krążenia (działa to głównie na nogi, tak więc jeśli masz problem z żylakami, rower jest idealnym lekiem dla ciebie; zapobiega powstawaniu zakrzepom) ...

8 kroków do zlikwidowania worków pod oczami


Cienie pod oczami to problem, który dotyka wiele kobiet. Sprawia, że wyglądamy na bardziej zmęczone. Jak zlikwidować problem worków pod oczami?

1. Wysypiaj się.

2. Ogranicz sól w swojej diecie, aby uniknąć zatrzymywania się wody w organizmie.

3. Jedz posiłki przygotowane z produktów bogatych w ...

8 sposobów na płaski brzuch


Zbliża się lato, wiec pora już teraz zadbać o swój brzuch, by wyglądać ładnie na plaży czy basenie. Na osiągnięcie płaskiego brzucha jest kilka sposobów, oto one:

Brzuszki (można je urozmaicić robiąc brzuszki pełne, półpełne, skośne lub z podniesionymi, ugiętymi nogami do góry)

Nożyce (pionowe ...