Pożegnaj się z porami, stosując odpowiednie maseczki

Opublikowano: 26-01-2012, Dodane tagi: porady, makijaż

Rozszerzone, zatkane pory to niestety zmora wielu osób. Nie dodają one urody, więc warto postarać się by zniknęły z naszej twarzy lub chociaż zwęziły się. Przedstawię wam 5 różnych maseczek, dzięki którym możecie pożegnać się z problemem rozszerzonych porów. Oto one:

Zmiel ok.3 łyżki płatków owsianych i dodaj do nich mleko lub wodę. Do całości dodaj pół łyżeczki miodu.

Mąkę wsyp do szklanki tak, by stanowiła połowę jej objętości. Dodaj wodę wraz z pół łyżeczką miodu.

Rozgnieć 3 tabletki aspiryny i zmieszaj je z jogurtem naturalnym.

Białko z jajka ubij i dodaj do niego kilka kropelek cytryny.

Do jogurtu naturalnego dodaj ogórka pokrojonego na drobne części.

Takie maseczki powinno się wykonywać chociaż raz w tygodniu, aby uzyskać wymarzony efekt. Dodam, że aby ilość porów często zwiększa się przez. Warto więc nie nakładać na swoją twarz tony makijażu oraz pamiętać o tym, by po powrocie do domu zmyć go. Lepiej także ograniczyć solarium, ponieważ przynosi wiele niepożądanych efektów, jak między innymi właśnie zatkane pory.

biżuteria na prezent dla kobiety

Przeczytaj również:

Stop zniszczonym paznokciom!


Aby nasze paznokcie nie były już zniszczone, musimy najpierw poznać przyczynę uszkadzania płytki paznokcia. A więc co je tak niszczy:

Malowanie lakierem do paznokci bez przynajmniej kilku dniowej przerwy na regeneracje

Piłowanie paznokcia pilnikiem metalowym

Mycie naczyń lub mycie podłogi bez użycia ...

Wszystko o zajadach


Zajady to nieprzyjemna i nieestetyczna dolegliwość, jaka często nas spotyka. Warto wiedzieć, że niektórzy mają wrodzone skłonności do pojawiania się ich. Jednak nie oznacza to, że nie mogą zapobiegać ich powstawaniu. Przyczynami powstania zapalenia kącików jest często niedobór witaminy B, osłabienie lub cukrzyca. ...

Zalety jazdy na rowerze


Każdy z nas zapewne posiada rower w domu. Często jednak nie doceniamy zalet, jakie płyną z jazdy na rowerze. Poznaj je i wsiadaj na rower:

Poprawia funkcjonowanie układu krążenia (działa to głównie na nogi, tak więc jeśli masz problem z żylakami, rower jest idealnym lekiem dla ciebie; zapobiega powstawaniu zakrzepom) ...